Wszyscy jesteśmy sterowani

Wszyscy jesteśmy sterowani

Data wydania: Wrzesień 2012

Wydawnictwo: Novae Res

O czym:

Codziennie każdy z nas podejmuje niezliczoną ilość decyzji. Od bardzo błahych, jaki kolor bielizny założyć, do bardziej poważnych, na przykład czy oświadczyć się dzisiaj Dominice, czy może jeszcze zaczekać? Ciężko stwierdzić, czy o naszych wyborach decydujemy sami, czy też wpływa na nie ktoś inny.      

Bohaterem powieści jest młody chłopiec, który stara się żyć przykładnie i porządnie. Niestety, życie postawi go wkrótce w sytuacji, która zmusi go do wybrania między dobrem a złem. A jak wiadomo, granica między tymi dwoma jest czasami bardzo niewyraźna. Co więcej, w życiu chłopca pojawią się osoby, które będą chciały podjąć te decyzje za niego…

Fragment:

„…w poprzednim semestrze, Violce spodobał się pewien chłopak. Wzięła sobie wtedy za cel uwiedzenie go i sprowadzenie na złą drogę. Robiła to na różne sposoby. Kiedy przychodził, wypinała się i prężyła lub uchylała rąbka tajemnicy, to jest spódnicy. Chłopak nie zwracał na to uwagi. Zachowywał się dokładnie jak ty, czyli pokazywał, że go nie interesuje. Ona jednak po prostu musiała go zaliczyć. Podrzucała mu do tornistra swoje nagie zdjęcia i wydzwaniała, wydając odgłosy rozkoszy. Mówiłam jej, żeby sobie odpuściła, że to nie wyjdzie, ale ona dalej swoje, że jest już blisko i że to on zgrywa tylko takiego trudno dostępnego. Mijały jednak miesiące, a on dalej jej nie ulegał. W końcu nadszedł czas dyskoteki. Może słyszałeś jakieś historie, które miały tam miejsce?”

Zwiastun:

Gdzie kupić:

Dobre księgarnie, salony Empik, księgarnie internetowe.

Zamów: www.novaeres.pl

Zostań fanem: www.facebook.com/jestesmysterowani